Operator debitare plasma in Hunedoara

Candidatul ideal

• Absolvent liceu de profil tehnic: Electronic, Electrotehnic, Electromecanic, Mecanic sau similar;
• Cunostinte operare PC si limba enngleza – nivel mediu;
• Cunoasterea componentelor electronice si lucrul anterior la utilaje controlate de calculator constituie avantaje;
• Persoana dinamica, adaptabila, echilibrata, cu vedere foarte buna;

Descrierea jobului

• Operarea şi întreţinerea utilajelor de plantare componente electronice;
• Montaj aparatura electronica diversa, in posturi de lucru individuale si/sau in echipa.

Oferim:

1. Acordam un salar de incadrare in functie de experienta, la un program de 8 ore/zi, cu posibilitate de majorare;
2. Acordam tichete de masa;
3. Ore suplimentare platite 175%;
4. Posibilitate de promovare in interiorul companiei;
5. Concediu de odihna (min 21 zile-max 28 zile) in functie de vechimea totala in munca;
6. Alte facilitati.

Despre companie

Suntem o societate infiintata in anul 2016, insa detinem personal calificat si contracte ferme de export. Fabricam constructii si confectii metalice. Producem la comanda produse metalice usoare, medii, precum si constructii metalice sudate pentru industri feroviara.