Operator gravura computerizata in Bucuresti

Candidatul ideal

  • seriozitate
  • studii terminate
  • cunostinte de Corel Draw -vectorizari sigle , Adobe Photoshop - decupari poze
  • lucru cu baze de date
  • permisul auto reprezinta un avantaj
  • cunostinte minime de limba engleza reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Operator gravura computerizata

  • operare cu utilaje de gravura computerizata in atelierul de productie.
  • vectorizari sigle
  • intretinerea si actualizarea website-ului principal al companiei, constructia, intretinerea si actualizarea altor website-uri de profil ale companiei atunci cand este cazul.
  • alte sarcini (in functie de necesitati): receptia , stocarea comezilor si a marfurilor etc
  • Beneficii:
  • posibilitatea de a lucra intr-o firma foarte bine cotata pe piata productiei publicitare
  • colectiv tanar si mediu placut de lucru
  • salariu fix plus prime salariale
  • contract de munca