Operator linie productie in Bucuresti

Candidatul ideal

• Studii medii;
• Experienta: 1 – 2 ani lucru in productie (prezinta avantaj) / fara experienta- se asigura training gratuit din partea companiei;
• Persoana organizata si dinamica;
• Seriozitate si dorinta unei colaborari pe termen lung;
• Posibilitatea de lucru in schimburi.

Descrierea jobului

• Verifica materiile prime primite;
• Seteaza parametrii utilajului;
• Urmareste parametrii de lucru si intervine de cate ori este necesar;
• Verifica si inregistreaza documentele de productie in conformitate cu instructiunile de lucru, instructiunile de verificare;
• Verifica calitatea produselor.

Despre companie

Austria Card România este prima companie din România care produce și personalizează carduri cu cip, certificată de MasterCard și Visa. In prezent, ne aflam in continua dezvoltare motiv pentru care ne marim echipa! Alaturi de noi,va oferim oportunitatea de a pune in practica ceea ce ati acumulat de-a lungul anilor de studiu si de a va dezvolta profesional alaturi de profesionisti intru-un mediu de activitate hi-tech, fascinant, aflat intr-o continua schimbare