Operator magazin online in Baia Mare

Operator magazin online

Baia Mare

Descrierea postului vacant

Avem nevoie de o persoana ca tine. Ce ai de facut:

·         Cunostinte operare PC;

·         Persoana atenta la detalii;

·         Preluarea comenzilor online si telefonic atunci cand este cazul;

·         Procesarea corecta si rapida a comenzilor primite;

·         Verificarea stocurilor de marfa din depozit;

·         Menținerea relațiilor cu clienții online si cu furnizorii

Supervizarea livrărilor de produse către client.

·         Emiterea corecta a facturilor din softul de gestiune ;

·         Completarea si generarea de AWB.

Candidatul ideal

·         Bune abilitați de comunicare atat cu clientii cat si cu colegii

·         Capacitatea de a solutiona eficient solicitarile si reclamatiile clientilor

·         Cunoasterea detaliilor produselor pentru o cat mai buna consilierea a clientilor

·         Rezistenta la sarcini repetitive

·         Mentinerea spatiului de lucru curat

·         Dorinta si capaciatea de a asimila informatii noi si detalii despre produse noi

·         Atitudine pro activa si dorinta de a invata lucruri noi

·         Initiativa in identificarea si rezolvarea problemelor ce pot aparea in activitatea zilnica