Operator mașini producție (Ghiroda, Timiș) in Timis

Vei beneficia de:

un salariu de 4000 RON brut/lună;
tichete de masă;
transport asigurat;
locație și facilități moderne de lucru în Ghiroda;
dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:

operarea mașinilor de producție;
efectuarea sarcinilor indicate de către șeful de echipă;
menținerea în stare optimă a uneltelor/mașinăriilor cu care se lucrează;
respectarea normelor de siguranță la locul de muncă și purtarea echipamentului de lucru;
experiență în configurarea mașinilor/echipamentelor pentru alte produse;
experiență în documentarea cantității și calității pe calculator;
alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către angajator;

Cerințele postului:

disponibilitatea de a lucra în trei schimburi;
studii medii finalizate;
experiență în domeniul automotive;
capacitate de organizare;

Vrei un job?

Contactează-ne la unul din numerele de telefon: 0770 344 966 sau 0770 139 232.

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

Te asigurăm că serviciile noastre sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Despre companie

Silverhand România este parte a Silverhand Group, o companie multinațională de încredere, lider pe piața europeană de recrutare, cu cele mai variate și atractive oferte de muncă în Europa! Suntem recunoscuți pentru profesionalismul și rapiditatea noastră. Prin intermediul nostru primești un contract legal de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicală în Germania. Echipa noastră te ajută să găsești rapid jobul ideal.