Operator stație tratare ape uzate in Sibiu

Descrierea postului:Operarea stației de tratare a apelor uzate;Testarea chimica a apelor uzate;Controlul produselor necesare desfășurării activității zilnice;Verificarea parametrilor și funcționalitatea stației de tratare ape uzate;Gestionarea nămolului rezultat din procesul de tratare ape reziduale;Întocmirea rapoartelor de deversare a apelor tratate;Utilizarea de echipamente de testare speciale;Buna organizare la locul de muncă. Cerinţe:Absolvent de minim studii medii;Experința pe post similar minim un an;Competențe de specialitate: chimie, instalații hidrotehnice;Cunoștințe de operare PC, Microsoft Office (Word, Excel);Cunoştinţe limba engleză nivel mediu, limba germană constituie avantaj;Persoană responsabilă dinamică, stabilă, punctuală, sociabilă și dornică de integrare într-un colectiv tânăr și dinamic. Beneficii:Acces la programe de dezvoltare profesională;Sistem de compensare a ideilor de îmbunătățire;Pachet de beneficii non-financiare;Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, cu un colectiv tânăr şi ambiţios;Dobândire de experiență internațională în cadrul companieii (pentru o perioadă scurtă de timp).