Operator Suport Tehnic cu limba Franceză in Timis

Candidatul ideal

Gi Group recrutează Operator Suport Tehnic cu limba Franceză, pentru o importantă companie din centrul Timisoarei.

Responsabilităţi:
Cunoștințe lingvistice: franceza avansat si engleza mediu;
Abilități excelente de comunicare, ascultare si relationare cu clientii;
Disponibilitatea de a lucra în schimburi;
Experienta anterioara pe roluri de tip customer support, este un mare avantaj.

Descrierea jobului

Oferiți asistență tehnică IT de primă linie cu soluții precise și creative la problema clienților;
Cercetați, rezolvați și răspundeți la probleme generale (Windows, Outlook, internet, aplicații specifice) primite prin apeluri telefonice și e-mailuri de la diferite tipuri de clienți;
Asistați la rezolvarea problemelor clienților pentru a asigura un impact pozitiv asupra acestora.

Beneficii:
Clădire centrală de birouri cu vedere excelentă la oraș, facilități și echipamente de top;
Contract permanent;
Bonus de performanță;
Tichete de masă și cadou;
Oportunități de formare și dezvoltare;
Pachet medical Regina Maria;
7Card;
Masaj la birou.

Dacă vrei mai multe detalii şi eşti pasionat de tehnic, aplică aici sau sună la 0746047580 / 0728303784