Operator Vanzari Polivalent Auchan Satu Mare in Satu Mare

Operator Vanzari Polivalent Auchan Satu Mare

  • Post: Operator Vanzari Polivalent Auchan Satu Mare
  • Departament: Comun Menaj
  • Orașe: SATU MARE
  • Disponibil de la: 2 octombrie 2020

Responsabilități

Aranjeaza produsele in raft si raspunde de alimentarea permanenta a raionului; Lipeste etichete si coduri de bare pe produsele receptionate; Cunoaste magazinul si produsele din zona sa de responsabilitate. Scaneaza produsele si incaseaza mijloacele de plata. Tine evidenta incasarilor si a mijloacelor de plata. BENEFICII Training adaptat postului; Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei; Pachet atractiv de beneficii; Mediu de lucru dinamic si motivant

Profilul candidatului

Studii medii absolvite. Vei invata pas cu pas ce vei avea de facut; nu este necesara experienta intr-o functie similara. Daca esti o persoana dinamica, cu initiativa, comunicativa, cu spirit de echipa si vrei sa faci parte din marea familie Auchan, trimite-ne CV-ul tau