Operatori calitate si Magazioner in Cluj

Responsabilitati:

- vei asigura inspectia calitatii produselor/reperelor pe fluxul de fabricatie sau la receptie
- vei identifica produsele neconforme si vei urmari izolarea acestora
- vei intocmi documentele cerute de procedurile de lucru
- vei asigura implementarea procedurilor specifice sistemului integrat de management
- vei informa superiorul despre problemele gasite in timpul verificarilor de calitate

Esti candidatul ideal daca:

- ai un simt estetic dezvoltat
- esti atent/a la detalii
- comunici deschis
- esti flexibil/a
- ai experienta in domeniul calitatii
- studiile reprezinta un plus

Magazioner

-INCARCARE/DESCARCARE SI ASEZARE LA RAFT MARFURI

-PREGATIRE MARFURI PENTRU LIVRARE (PRELUARE MANUALA DE LA RAFT,AMBALARE,ETICHETARE)

-MENTINEREA ORDINII SI CURATENIEI IN MAGAZIE

Cerinte

-CINSTE, CORECTITUDINE, DISPUS LA EFORT FIZIC MEDIU
-ORDINE, RIGUROZITATE
-EFICIENTA, DINAMISM

Beneficii:

- pachet salarial motivant, bazat pe competenta si evolutie profesionala
- conditii de munca la standarde occidentale
- bonusuri de performanta si de prezenta
- tichete de masa
- prima de vacanta
- transport asigurat
- 13 SALARI

Despre companie

Activitatea noastra cuprinde operatiuni de debavurare, finisare, vopsire, serigrafiere, asamblare si nituire a elementelor, pentru realizarea clapelor pentru claparii de schi sau pentru incaltamintea pentru practicarea sporturilor de iarna .