Operatori productie in Sãcele

Candidatul ideal

- absolvent de studii medii sau scoala profesionala
- minima experienta in domeniul confectiilor metalice; operator CNC, ​frezor, strungar, lacatus mecanic
- minima experienta in utilizare de mijloace de masura si control
- disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi
- gandire practica, spirit de observatie
- seriozitate, responsabilitate si implicare

Descrierea jobului

- operare utilaj productie
- alimenteaza masina cu materia prima necesara (freze, strunguri, masini de debitat, roboti sudura, laser, abkant)
-​ verifica dimensional si calitativ materia prima
- identifica eventualele probleme si le semnaleaza reglorului sau sefului de schimb
- colaboreaza cu celelalte departamente implicate in procesul de productie

Pe langa salariu, se ofera si alte beneficii dintre care amintim: transport asigurat gratuit din Brasov, Sacele, Ghimbav, Codlea, Vulcan, Zarnesti, Zizin, Sanpetru, Prejmer, tichete de masa, abonament servicii medicale, prime anuale.
Se ofera instruire la locul de munca.