Patient Advisor Call Center Bucuresti, Craiova si Cluj in Craiova

Candidatul ideal

Ne dorim ca viitorul angajat sa fie:

- Atent la nevoile oamenilor cu care interactioneaza;
- Gata sa ofere experiente memorabile pozitive;
- Ambasador al lucrului in echipa;
- Fidel angajamentelor pe care le ia;
- Intotdeauna dornic sa se autodepaseasca.

Descrierea jobului

Rolul de patient advisor presupune:

- Preluarea apelurilor din partea pacientilor;
- Programarea consultatiilor si/sau investigatiilor medicale;
- Transmiterea costurilor pentru serviciile medicale programate;
- Redirectionarea solicitarilor pacientilor catre departamentele corespunzatoare.

Pe langa o colaborare frumoasa, iti oferim:

- Program flexibil;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Bonusuri in functie de performanta si vechime;
- Participare la cursuri de perfectionare si dezvoltare profesionala;
- Sala de relaxare si acces la biblioteca Bookster;
- Asigurare medicala privata si posibilitatea arondarii membrilor familiei;
- Discount-uri substantiale la partenerii companiei;
- Posibilitatea relocarii in alt departament al companiei, in functie de preferintele si aptitudinile tale;
- Zile de concediu suplimentare fata de cele standard.