Personal curatenie in Bucuresti

Candidatul ideal

- persoana organizata, curata si vigilenta;
- respectuoasa in relatiile cu copii si colegii;
- bun profesionist, cu simtul raspunderii pentru munca prestata;
- calitate in conditii de igiena si siguranta maxima.
- decenta in comunicare si tinuta

Descrierea jobului

Fundatia International British School of Bucharest angajeaza personal curatenie.
Activitati si responsabilitati:
- curatenie si ordine in salile de clasa, spatiile de lucru si auxiliare;
- servirea si gestionarea servirii meselor;

Va oferim oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti
pasionati de educatie si de dorinta de a moderniza sistemul de educatie;
- va oferim un job stabil, unde este respectata munca, dedicarea si
implicarea;