Personal Executie Mega Image FUNDENI - DRUMUL GARII in Bucuresti

Candidatul ideal

· Experienta anterioara in comert- reprezinta un avantaj;
· Orientare si deschidere catre client;
· Responsabilitate si seriozitate;
· Dinamism si spirit de initiativa;
· Flexibilitate si spirit de echipa.

Studii necesare:
Studii medii - Lucrator Comercial;
Diploma Bacalaureat - Casier;
Calificare in domeniu - Vanzator;

Descrierea jobului

sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;
sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.