Personal pentru pregătirea prin chituire si șlefuire in Bucuresti, Ilfov

Mago Ro Comp SRL angajeaza personal pentru pregătirea prin chituire si șlefuire în vederea vopsirii suprafețelor din poliesteri armati cu fibră de sticlă (PAFS).

Cerințe:

Experiență minimă in domeniul pregătirii suprafețelor prin chituire si șmirgheluire;

Experiență minimă în folosirea mașinilor de șlefuit;

Dorința de a muncii, seriozitate, punctualitate și simț de responsabilitate.

Condiții:

Salariu motivant;

Bonuri de masă in valoare de 12 lei/zi;

Program de lucru de Luni până Vineri de la ora 07.00 la ora 15.30 (30 min. pauză de masă);

Posibilitate decontare transport;

Punctul de lucru: Șoseau Giurgiului nr.5, Jilava, Ilfov;

Mijloace de transport: Stația C.F.R. Progresul: Autobuz Nr. 102; 116; R418; R419; R420 / Tramvai Nr. 7 ; 25 (15 minute de mers pe jos).

Responsabilități:

Răspunde de buna execuție a pregătirii pentru vopsire a suprafețelor si canturilor; Răspunde pentru termenele de predare a elementelor pregătite către vopsitorie;

Răspunde de echipamentele și sculele de lucru primite;

Răspunde pentru echipamentul de lucru primit.

Persoanele interesate sunt rugate să aplice la anunt dar sa trimită un CV si la adresa de email: contact@mago.ro Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la numarul 0733236430.

Despre companie

MAGO RO COMP SRL este o companie infințată în anul 1991 având capital integral românesc specializată în proiectarea și execuția diverselor componente și produse finite din poliesteri armați cu fibră de sticlă.