Cosmetician/a salon de infrumusetare in Bucureşti Sectorul 3

Cautam persoane sociabile, creative, amabile, cu spirit de echipa dezvoltat, abilitati de comunicare foarte bune, orientate spre client. Sa fie atente la detalii si sa aiba un aspect fizic placut si ingrijit.

Cautam colegi/colege pentru urmatoarele posturi:

  • coafor (Hairstylist) ( coafor + frizerie repezinta un avantaj)
  • cosmetica ( + sa cunoasca tehnica aplicarii tratamentelor faciale)
  • manichiura-pedichiura( + sa cunoasca tehnica manichiura-pedichiura clasica, aplicare oja semipermanenta si constructie gel, experienta minim 1 an)

Salon de infrumusetare, situat in Bucuresti - Sector 3 ( punct de reper Nicolae Teclu-metrou-).

Program de lucru : o zi cu o zi, L-V: 10:00-21:00, S: 09:00-18:00, D: 09:00-14:00

Responsabilitati/Beneficii:

  • efectuarea serviciilor specifice fiecarui  departament.
  • promovarea produselor si serviciilor disponibile in salon.
  • respectarea programului de lucru si a programarilor, seriozitate.
  • asigurarea unui ambient placut pentru clienti

Pachet salarial atractiv (contract de munca, salariu fix si/sau comision din incasari)-urmeaza a fi discutat la interviu.