Picker magazin online in Târgu Mureş

Candidatul ideal

Canditatul ideal

  • Este fire comunicativa, creativa cu bune abilitati interrelationare
  • Are bune abilitati de operare PC (Word, Excel, Power Point) si Internet
  • Are dorinta de a invata
  • Are atentie mare la detalii
  • Îți oferim:
  • o oportunitate excelentă de carieră;
  • un mediu de lucru tânăr și dinamic;
  • beneficii pe masura efortului depus

Descrierea jobului

Vitamix.ro cauta personal de pregatire colete (picking)

Responsabilitati:

  • Pregatirea livrarilor zilnice prin pregatirea produselor aflate pe foaia de comanda
  • Emiterea facturilor conform comenzilor
  • Emiterea documentelor de insotire a trimiterilor
  • Urmarirea ridicarii comenzilor de catre curieri, a livrariilor, contactarea destinatarilor cu probleme la livrare
  • Urmarirea termenelor de expirare a produselor aflate in depozit
  • Pozitionarea produselor receptionate in depozit conform planogramei