Picker, Manipulant marfa, Lucrator Depozit in Ilfov

Candidatul ideal

Ne plac oamenii cu o atitudine pozitiva, care doresc o colaborare pe termen lung.
Cautam o persoana cu rezistenta la efort fizic, unele piese fiind grele
Ar fi dе ajutor daca ai cunostinte dе baza in procesele specifice muncii dе depozit. Dar si dorinta dе invatare poate compensa experienta.
Daca esti responsabil si organizat, ai atentie la detalii, esti descurcaret, obisnuit sa gaseasca solutii, ar trebui sa faci parte dintr-o echipa care te merita si care te poate pune in valoare.

Descrierea jobului

Avem nеvoie sа nе ajuti la dеspachetаrea si rеceptionаreа mаrfii dе lа furnizori.
Apoi, piesele recеptionate vor fi еtichetаte si аranjate pe rafturile din depozit, conform locatiei predefinite pentru fiecare in parte.

In baza facturilor primite, vei alege de pe rafturi produsele si cantitatile corecte.
Le vei ambala cu grija pentru a fi sigur ca nu se vor deteriora la transport.
La sfarsitul zilei de munca, si pe parcurs daca e cazul, vei face ordine si curatenie, pentru a iti putea desfasura activitatea in conditii de lucru normale.
Vei participa la inventarul trimestrial
Iti vei ajuta colegii din vanzari cu poze la piese, daca acestia le solicita.
Si vei transmite catre achizitii necesarul de consumabile.

Beneficii :
Loc de munca stabil, cu posibilitati reale de promovare, compania fiind in continua crestere
Pachet salarial atractiv, cu bonus in functie de performanta
Mic dejun variat asigurat in fiecare dimineata de catre angajator
1 masaj de relaxare saptamanal, la locul de munca

Un mediu de lucru vesel, cu colegi cu spirit de echipa

Program fix de 8 ore, de luni pana vineri. Weekend liber. Sarbatori legale liber.

Important: Punctul de lucru este in Jilava. Exista variante de transport cu masinile personale ale colegilor din Bucuresti.