Planificator financiar in Focşani

Candidatul ideal

1. Sa aiba dorinta de dezvoltare personala si profesionala continua;
2. Sa fie sociabil, descurcaret, perseverent;
3. Sa zambeasca si sa stie sa se distreze;
4. Sa aiba o dorinta puternica de reusita;
5. Sa fie absolvent de liceu ( minim 12 clase absolvite)

Descrierea jobului

Candidatul selectat:
- Va avea parte de traininguri particulare si de grup gratuit;
- Va invata cum sa-si indrume clientii catre o siguranta financiara, catre castig si rezolvarea situatiilor financiare pe termen lung;
- Va participa la intalniri in care va pune in aplicare tot ceea ce a invatat;
- Va lua cunostinta despre cele mai bune instrumente financiare de pe piata pe care ulterior le va oferta clientilor;
- Va avea parte de planificare si indrumare personala pentru o dezvoltare continua in cariera.

Ce oferim noi?
- Training gratuit in domeniu financiar;
- Posibilitatea de a lucra de acasa si de a alege un program de lucru flexibil;
- O echipa prietenoasa;
- Atmosfera placuta de lucru;
- Posibilitati reale de promovare;
- Castiguri direct proportionale cu volumul de munca alocat (venituri doar sub forma de comision);
- Recunoastere si recompense;
- Seriozitate maxima.