Planificator transport in Constanţa

Candidatul ideal

  • Abilități crescute de comunicare, organizare și planificare;
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Experiență anterioară în domeniul transporturilor;
  • Cunoștințe pachet Office, Excel – nivel mediu;
  • Cunoștințe bune de geografia României;
  • Atestat ISCIR - constituie avantaj.

Descrierea jobului

Subtitlu

Succesul este ceea ce vă motivează!

Atribuțiile dumneavoastră

  • Organizarea zilnică a activității de distribuție;
  • Optimizarea rutelor de distribuție;
  • Alocarea mărfurilor clienților pe camioane;
  • Recuperarea documentelor de transport și redirecționarea către alte departamente;
  • Planificarea necesarului de autovehicule și coordonarea acestora;
  • Participarea activă la procesul de încărcare/ descărcare, scanare și sortare a mărfurilor;
  • Verificarea încărcării pe autocamionul corect a mărfurilor expediate.
  • Profilul dumneavoastră
  • Oferta noastră
  • Mediu de lucru dinamic, într-o echipă tânără și harnică;
  • Un pachet atractiv de beneficii: asigurare privată de sănătate, bonuri de masă în valoare de 15 RON/ zi, al 13-lea salariu, prime de sărbători, reducere la abonament la sală prin 7 Card, abonament gratuit la Bookster - biblioteca virtuală;
  • Program de luni până vineri, în intervalul 11:30 - 20:00;
  • Punct de lucru ușor accesibil: str. Interioară, nr. 2, Constanța.