Pregatitor vopsitor/Tinichigiu in Bucuresti

Candidatul ideal

-Experienta de minim 2 ani in domeniu;
-Seriozitate;
-Orientat spre calitate si spre client;
- Abilitati de comunicare excelente;

Descrierea jobului

Descrierea postului pregatitor vopsitor:

- Executarea de lucrari de pregatire a caroseriei - vopsire pentru autoturisme, in conditii optime;
- Pregătirea masinii inainte de vopsire - slefuire, chituire, vopsire, finisare si polishare;
- Pregatirea produsului sub atenta indrumare a sefului de atelier;
- Respectarea regulilor de securitate si a Instructiunilor de lucru;

Descriere post tinichigiu:

- executa operatiile de service ( tinichigerie) conform comenzilor primite;
- semnaleaza problemele depistate care nu fac obiectul comenzii primite;
- raspunde de calitatea operatiilor executate;
- completeaza lista cu necesarul de piese care rezulta in urma constatarii efectuate;
- decide variantele optime de reparatii, in conformitate cu normelor producatorului si standardele de calitate impuse;
- participa la pregatirile profesionale organizate de firma si se preocupa in permanenta de insusirea cunostintelor de specialitate;
- respecta termenele de executie asumate;