PROFESOR LIMBA ENGLEZA SCOALA/GRADINITA PARTICULARA in Bucuresti

Candidatul ideal

Cerinte-
- Absolventa de studii superioare, de preferinta Limbi straine -engleza
- Experienta in domeniul educational – minim 4 ani
- Definitivat in invatamant , gradele didactice reprezinta un avantaj;
- Perfectionare continua – participarea de-a lungul timpului la cursuri de specialitate in tara sau in strainatate
- Pasiune si daruire pentru meseria de dascal

Descrierea jobului

- Planificarea si proiectarea activitatilor instructiv- educative
- Organizarea si amenajarea mediului educational
- Conducerea intregului proces didactic pentru clasa pe care o coordoneaza
- Asigurarea mijloacelor de invatamant, a materialului didactic si a auxiliarelor didactice
- Atitudine proactiva pentru participarea de cursuri de formare profesionala
- Obligatii in realizarea sarcinilor din cadrul comisiilor scolare

Va rugam a trimite cv :lorena_constantinescu@yahoo.com

0753096026- Lorena Droana