Programator Android / iOS in Craiova

- Obligatoriu cunostinte mobile development Android sau iOS si/sau php / mysql

- Constituie avantaj specializarea si/sau experienta in unul sau mai multe dintre urmatoarele limbaje si tehnologii: JavaScript, JQuery, AJAX, CSS, HTML, Java, Sharepoint, C, C++, C#, Python, Ruby.

Responsabilitati si beneficii:

Vor fi stabilite in urma interviului de angajare, in functie de cunostinte, aptitudini si experienta.

Deoarece suntem hotarati sa acordam o sansa oricui, dorim sa angajam atat candidati cu experienta foarte bogata, cat si candidati fara experienta (inclusiv studenti in ani terminali), astfel incat salariul poate varia intre 300 si 1000 de euro, plus alte bonusuri si beneficii in functie de realizarile personale.

b0are tech srl

str. Decebal nr. 9

077035, Cernica

Ilfov, Romania

J23/1715/06.06.2013

CUI.: RO31756889

Tel.: +40754250053

E-Mail: email@b0are.com

Skype: b0are.com

ro.linkedin.com/in/stefanr0sca/

www.linkedin.com/company/b0are