Programator .NET in Galaţi

RESPONSABILITATI:

- Participa la dezvoltarea si intretinerea aplicatiilor software din cadrul companiei

- Participa la punerile in functiune a aplicatiilor dezvoltate, la sediul clientului

- Lucru cu tehnologii de ultima generatie

AVANTAJELE LUCRULUI INTR-O ECHIPA COMPACTA:

- Construiesti legaturi cu ceilalti angajati prin comunicare si colaborare, nu competitie. In plus, nu o sa ai prea multe nume de memorat.

- Esti remarcat de oamenii care conteaza, lipsa unei structuri piramidale complicate iti asigura locul in echipa si cu siguranta iti vor fi recunoscute meritele. Nu trebuie sa-i mai amintesti sefului tau de echipa sa te mentioneze in sedinta importanta.

- Inveti despre toate aspectele afacerii din interiorul ei.

- Dezvolti noi abilitati participand la toate proiectele, iar daca ai idei inovatoare suntem primii care o sa vrem sa le implementam, companiile mari au deja inboxul plin, o sa primesti “Delivery Failure notification email”.

CERINTE:

- Experienta de cel putin 3 ani in programare Java / C# .NET;

- Cunostinte temeinice de programare orientata obiect

- Experienta in lucrul cu baze de date relationale (MSSQL / MySQL / Oracle)

BENEFICII:

- Salariu atractiv

- Beneficiul celui de-al treisprezecelea salariu

- Asigurare medicala

- Prima de vacanta

- Schimb de experienta in Belgia

- Team-building

- Posibilitatea de a dezvolta proiecte individuale

- Posibilitatea de a avansa in cariera

TEHNOLOGII FOLOSITE

- WPF (Windows Presentation Foundation)

- WCF (Windows Communication Foundation)

- PRISM (patterns & practices)

- Silverlight

- Parallel Programming

- Convolutional Neural Networks

- LuaJIT

- Torch7

Nenos Software (www.nenos-software.ro), orientata catre lucrul in echipa la proiecte mari externe, tehnologie de ultima generatie in cadrul unei echipe tinere si entuziaste.

Persoana angajata va putea sa isi perfectioneze abilitatile profesionale intr-un mediu bazat pe colegialitate, colaborare si recunoasterea valorii.