Promoter pentru CEZ Vanzare in Vâlcea

Candidatul ideal

Manpower recruteaza Promoter pentru CEZ Vanzare_ AG, DJ, GJ, OT, MH, TR, VL!

Echipa noastra se extinde!
Esti o persoana activa, in cautarea unui job? Ai abilitati foarte bune de comunicare si iti place sa interactionezi cu oamenii? Atunci, te asteptam alaturi de noi! Avem nevoie de forte si oameni noi, cu initiativa in echipa noastra!
Vei avea posibilitatea sa activezi intr-un mediu care sa contribuie la dezvoltarea ta profesionala, alaturi de oameni pozitivi,care-si iubesc munca si care sunt gata sa-si impartaseasca experientele.

Ce ne dorim de la tine?

- Sa fii activ;
- Sa dai dovada de organizare in activitatile tale;
- Sa fii o persoana calma, linistita, cu bun simt, punctuala, cu initiativa in rezolvarea problemelor;
- Sa ai abilitati digitale, operare facila in diverse aplicatii mobile, usor adaptabil la tehnologie.

Descrierea jobului

Ce presupune jobul?

- Informarea clientilor si a potentialilor clienti cu privire la beneficiile acestui produs;
- Asigurarea consultantei in instalarea si accesarea acestuia;
- Promovarea numelui,imaginii, ofertelor si promotiilor CEZ Vanzare;

Ce beneficii iti oferim?

- Salariu fix + tichete de masă + prime de sarbatori;
- Sansa de a lucra in cadrul unei companii de renume, cu posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;
- Program fix, 8h, L-V.