QA Tester in Bucuresti

Compania noastra creeaza solutii web ce ajuta clientii sa isi optimizeze procesele interne (ex.: solutii CRM, Project Management sau SaaS) sau sa aiba o prezenta online consistenta (ex.: e-commerce).

Prin proiectele noastre suntem prezenti in Romania, SUA, UK, Norvegia si Germania.

Ce folosim:

  • Backend: Symfony, Laravel, API Platform (PHP Frameworks), Golang, Node.js
  • Frontend: Angular, React
  • Docker
  • Gitlab, Gihub (code reviews, PRs)
  • Linux
  • Responsabilitatile tale:

  • Intelegerea cerintelor inaintate de catre clienti si:
  • Verificarea calitatii functionalitatilor livrate de echipa de dezvoltare
  • Testarea functionalitatilor generale ale produselor livrate de compania noastra
  • Simularea utilizarii aplicatiilor in conditii apropiate de cele de productie
  • Identificarea eventualelor probleme inainte de ajungerea pe mediul de productie
  • Alte cerințe:

  • Seriozitate și profesionalism
  • Capacitate de a-ti organiza eficient timpul
  • Dorinta de a progresa și de a invata
  • Beneficii:

  • Salariu care să respecte nivelul de pregătire
  • Abonament medical prevenție
  • Program flexibil
  • Posibilitatea de a lucra de acasă
  • Birou Piata Unirii 2
  • Suport în dobandirea cunostințelor noi
  • Despre noi

    Suntem o companie romaneasca ce activeaza in industrie din 2012. Ne plac provocarile si suntem condusi de dorinta de a progresa si de a ne dezvolta.

    Solutiile dezvoltate au rolul de a imbunatatii procesele clientilor nostri, motiv pentru care nu ne limitam la livrarea unui produs tehnic ci ne implicam si in procesul de concepere pentru a pune in valoare experienta acumulata a echipei noastre.

    Avem experienta solida in implementarea de solutii complexe, pentru companii din domenii diverse ceea ce ne da increderea ca putem implementa solutia tehnica dar si ca putem optimiza semnificativ procesele de business ce se doresc a fi digitalizate.