Referent Resurse Umane in Târgu Mureş

Echipa IWR cauta coleg/colega pentru departamentul Resurse Umane

Criterii de selectie:

Cunostințe de limba engleză si/sau germana;
Experiență în Resurse umane / Psihologie, Relatii clienti / Call center, Vanzari.

Candidatul ideal:
Suntem in căutarea unei persoane dinamice care să contribuie la procesul de dezvoltare al agenției noastre de recrutare.
Candidatul ideal trebuie să cunoască limba engleza la nivel avansat (scris si vorbit), sa aiba cunoștințe PC si sa aibă experiența in domeniul recrutărilor sau al vanzarilor.

Descrierea jobului:
Suntem interesați de persoane care sa aiba aptitudini de a recunoaște candidații potriviți pentru joburile oferite de noi , sa-i contacteze telefonic si prin e-mail.
Recruterul va trebui sa creeze, sa posteze si sa promoveze posturile disponibile .
Vrem sa te cunoaștem mai bine, daca interacționezi bine cu oamenii si dacă ai dorința și determinarea de a te auto-dezvolta in domeniul recrutărilor.