Regional Manager Vanzari in Satu Mare

Descrierea jobului

Suntem tineri si motivati! Pasionati de vanzari, am devenit cu adevarat profesionsti!
Suntem parteneri Orange si Enel Energie.
Vino alaturi de noi!

Esti candidatul ideal daca:

-detii experienta de management in domeniul vanzarilor de minim 3 ani;
-ai abilitati de coordonare atat a oamenilor cat si a task-urilor;
-competente excelente de: gandire analitica, rezolvarea problemelor, luarea deciziilor, lucru in echipa.

Descrierea jobului:

-planifici, organizezi, coordonezi si controlezi activitatea de vanzari in scopul indeplinirii KPI;
-monitorizezi constant gradul de indeplinire a obiectivelor de vanzari si propui solutii de crestere a performantei;
-esti direct responsabil in cee ce priveste dezvoltarea echipei de la recrutare, trainuire si nesting pana la coordonare mentorat si formare team-leaderi;
-in functie de strategia de vanzari acoperi teritoriul atribuit echipei pe care o coordonezi efectuand deplasari si activitate pe teren

Pachetul de beneficii:

-sistem de salarizare atractiv: salariu fix+ comision lunar si bonusuri periodice motivante;
-masina de serviciu, laptop, telefon;
-program complex de training si work-shopuri .

Vrem sa te cunoastem ! Aplica acum!