Regional Sales Manager in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Minim 5 ani experienta de lucru pe un post similar;
Locat in Cluj-Napoca;
Studii superioare absolvite;
Experienta relevanta in domeniul vanzarilor de bauturi alcoolice;
Abilitati de negociere;
Bune abilitati de utilizare a computerului-pachetul ms office;
Cunostinte comerciale;
Cunostinte logistice si administrative;
Excelente abilitati de comunicare interpersonale, capacitate de coordonare, organizare si planificare, dinamism, flexibilitate, initiativa, spirit de echipa;
Permis de conducere categoria B;
Disponibilitate pentru deplasari in zona arondata – Cluj si estul Transilvaniei.

Descrierea jobului

- ofera suport pentru clientii din portofoliu;
- oferirea de solutii optime pentru cerinţele clienţilor;
- indeplineste obiectivele de vanzari si incasari;
- negociaza si urmareste derularea contractelor;
- dezvolta, in permanenta, zona de activitate;
- sustine atingerea obiectivelor prin implicarea in relatia cu clientii importanti;
- realizeaza rapoarte intr-un format agreat de Directorul de vanzari privind activitatea din zona alocata;
- un mediu placut de munca;
- masina de serviciu, telefon, laptop;
- bonusuri in functie de performanta.