Reglor/Operator mașini de injecție mase plastice (Ghiroda) in Timis

Vei beneficia de:

un salariu de 4000 de RON brut/ lună

tichete de masa si bonusuri

asigurare transport

locatie și facilități moderne de lucru in Ghiroda

dezvoltare și avansare pe plan profesional

Atribuțiile postului:

reglarea și mențienerea liniei de producție în parametrii stabiliți de funcționare asigurând un control al procesului pe întregul schimb;

respectarea planificărilor de producție cerute de către superior;

montarea matrițelor și demararea acestora;

remedierea eficientă a problemelor apărute în timpul procesului;

Cerințele postului:

disponibilitate de a lucra în trei schimburi;

studii medii;

capacitate de organizare;

dexteritare manuală și atenție la detalii;

cunoștinte de mecanică, pneumatică și hidraulică;

Vrei un job?

Contactează-ne la unul din numerele de telefon: 0773 712 077 sau 0770 139 232.

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

 Te asigurăm că serviciile noastre sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Despre companie

Silverhand România este parte a Silverhand Group, o companie multinațională de încredere, lider pe piața europeană de recrutare, cu cele mai variate și atractive oferte de muncă în Europa! Suntem recunoscuți pentru profesionalismul și rapiditatea noastră. Prin intermediul nostru primești un contract legal de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicală în Germania. Echipa noastră te ajută să găsești rapid jobul ideal.