Relationship Manager Individuals in Reşiţa

Candidatul ideal

Ce te recomandă?

Studii universitare (preferabil studii economice) absolvite sau în desfăşurare;
Cel putin 1 an experienţă în vânzări în sectorul bancar, Retail;
Cunostinte PC;
Cunostinte tehnice digitale.

Ce atuuri ai?

Îți place să îi convingi pe ceilalți;
Îți place să interacționezi cu oamenii;
Răspunzi prompt nevoilor clienților.

Descrierea jobului

Te vei alătura echipei care:

Administrează clienţii persoane fizice din portofoliul sucursalei, oferind produse și servicii care contează pentru ei;
Gestionează relaţia cu clientii persoane fizice, identifică nevoile lor financiare specifice și le oferă soluţii bazate pe produsele și serviciile Bancii (produse de creditare, de cont, de plăţi etc.);
Contribuie la atingerea obiectivelor definite de Divizia de Retail a Băncii;
Asigură buna desfășurare a activităţii de bancassurance;
Adresează oferte speciale persoanelor fizice, angajaţi ai unor companii IMM/Corporate;
Implementează activităţi și campanii de marketing pentru clienţii persoane fizice;
Adaugă valoare produselor si serviciilor oferite clienţilor;

Viața la UniCredit:

13 salarii – primești un salariu în plus în luna decembrie;
Tichete de masă în valoare de 15 lei;
Abonament medical inclus pentru ține și cu super discount-uri pentru familia ta;
Prețuri speciale la activități sportive prin WorldClass și 7Card;
Bonus de performanță oferit anual, în funcție de realizări;
Programe de învățare pe tot parcursul experienței cu noi;
Bonus pentru copii chiar de ziua lor, 120 lei pe 1iunie;
Reduceri special la peste 100 de parteneri;
Bonus de Sărbătorile Pascale și de Crăciun, 150 lei/ eveniment;
Suport financiar pentru evenimente personale (căsătorie, naștere copil, decese);
Zi liberă pentru ziua ta de naștere;
Calitatea de membru Samsung Club și acces la discount-uri special;
Produse bancare la tarife preferențiale;
Pachetul Back2School pentru colegii cu copii între 6 și 13 ani;
3 zile libere pentru propria căsătorie să a copiilor;
5 zile libere la nașterea copilului.