Relationship Manager SME- ING Office Buzau Unirii Sud in Buzãu

Candidatul ideal

Daca stii despre tine ca:

  • Ai studii superioare in domeniul economic si cunostiinte de analiza financiara;
  • Iti este familiar domeniul bancar si ai experienta anterioara de minim 2 ani intr-o pozitie similara;
  • Stii sa imbini lucrul in echipa cu atingerea obiectivelor individuale;
  • Esti orientat catre clienti si entuziasmat de orice proces de vanzare sau negociere;
  • Ai un nivel bun de cunoastere a limbii engleze

Descrierea jobului

Misiunea ta:
Sa fii un ambasador al produselor si serviciilor ING Bank, destinate segmentului SME.

Ce faci de fapt ca Relationship Manager SME ING Office?

  • Promovezi produsele si serviciile ING Bank, dedicate segmentului SME;
  • Indeplinesti obiectivele de afaceri agreate si reprezinti brandul ING pe piata locala;
  • Initiezi si dezvolti relatia cu companiile din segmentul SME;
  • Oferi consultanta, suport vanzare si post-vanzare clientilor;
  • Urmaresti schimbarile din piata si te documentezi continuu despre piata bancara.
  • Vino in echipa ING Office. Te asteapta:O organizatie inovativa, orientata catre clienti si pasionata de idei indraznete;
  • Colegi cu initiativa si deschidere fata de schimbare;
  • Experiente de invatare centrate pe scopul ING: acela de a sustine oamenii sa fie cu un pas inainte in viata si in afaceri.