REPREZENTANT COMERCIAL in Iaşi

Candidatul ideal

-Coerenţă in gândire,capacitate organizatorică;
-Foarte bune abilităţi de comunicare;
-Autoperfecţionare şi valorificare a experienţei dobândite;
-Capacitate de analiza si sinteză şi de găsire a unor soluţii;
-Spirit de echipa, iniţiative;
-Adaptare rapidă la noua tehnologie;
-Abilitaţi ȋn utilizarea calculatoarelor şi a altor echipamente informatice;
-Experienţă anteriora ȋn vânzări(constituie un avantaj);

Descrierea jobului

-Prezentarea,promovarea şi vânzarea produselor ȋn conformitate cu standardele şi politicile Apple;
-Informarea clienţilor despre produsele puse ȋn vânzare având obligaţia să realizeze la timp cererile solicitate;
-Specializarea permanenta ȋn tehnici de comunicare adecvate cu clienţii;
-Adoptarea ȋn permanenţă unui comportament ȋn masură să promoveze imaginea firmei;
-Oferă asistenţă şi asigură consultanţă clienţilor, atât înainte cât şi după vânzare;
Cerinţe:
-Limbă engleză;
Ofertă(bonusuri,beneficii):
-salarizare bazată pe performanţele obţinute(salariu fix + bonus)
-oportunitatea de promovare