Reprezentant editura in Sibiu

Descrierea postului

Mentinerea si dezvoltarea relatiei editurii cu unitati medicale din toata tara: spitale, unitati ambulatorii, importatori medicali de medicamente, aparatura medicala si consumabile medicale, medici de familie, farmacii Cerinte - calitatile personale indispensabile acestei activitati sunt comunicativitate, capacitate de documentare, mod de lucru organizat, perseverenta, persuasiune, interes pentru sectorul sanitar- preferam persoane cu studii superioare, cu vechime in activitatea de relatii publice, publicitate, vanzari b2b, pot fi si persoane de peste 0-50 de ani sau aproape de varsta de pensionare Oferta (bonusuri, beneficii) - salariu, comision, bonusuri, decont deplasari in tara, la reuniuni medicale nationale- se intra in contact cu medici de inalt profesionalism, personal medical inalt calificat, se construieste o baza de contacte medicale utile chiar si pentru sanatatea personala si a familiei- activitatea permite o informare permanenta din sfera serviciilor de sanatate