Reprezentant Medical in Bucuresti

Candidatul ideal

Experienta in promovarea serviciilor de ambulatoriu, imagistica si spitalizare catre cadre medicale;
Studii superioare (studiile medicale reprezinta un avantaj);
Limba engleza - nivel mediu, limba italiana reprezinta un avantaj;
Excelente abilitati de comunicare si interrelationare personala, capacitate de a castiga si pastra increderea cadrelor medicale si a pacientilor, de a invata permanent , organizat, spirit de initiativa, capacitate de lucru in echipa, bun negociator;
Cunostinte despre piata serviciilor de santate (preturi, servicii, competitie);
Cunostinte PC Excel, Word, Power Point.

Descrierea jobului

Indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei;
Initierea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii de succes cu cadrele medicale, administrarea eficientă a portofoliului;
Pregatirea saptamanala a planurilor de vizite si activitati;
Solutionarea eficienta a solicitarilor medicilor/pacientilor;
Participa la evenimentele, prezentari, conferinte, simpozioane, congrese unde se impune participarea firmei;
Cunoasterea in detaliu a competitiei.