REPREZENTANT MEDICAL VEST in Hunedoara

Candidatul ideal

- Domiciliul stabil in Timisoara sau Arad;
- Studii superioare (preferabil de medicina, farmacie sau bioinginerie medicala);
- Experienta in domeniu pharma sau vanzari;
- Permis de conducere cat.B;
- Cunostinte PC;
- Limba engleza nivel mediu; limba italiana constituie un avantaj;
- Caracter dinamic si organizat;
- Reale abilitati de comunicare;
- Disponibilitate de deplasare in teritoriu.

Descrierea jobului

- Implementeaza si mentine strategia companiei;
- Promoveaza produsele companiei in zona arondata;
- Monitorizeaza piata in teritoriul alocat;
- Identifica si contacteaza posibili clienti noi.
- Culege informatii si pregateste periodic rapoarte
Se ofera:
- O cariera dinamica si motivanta;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Un castig pe masura performantelor si implicarii profesionale.