Reprezentant Tehnic in Constanţa

Candidatul ideal

absolvent de inginerie, persoană serioasă, responsabilă, activă, capabilă să-și organizeze echipa de lucru

Descrierea jobului

Responsabilități:
- să construiască o relație de durată și de încredere bazată pe comunicare și transmitere de know-how către clienți
- să participe la alegerea tehnologiei de tratare a apei în funcţie de analiza apei
- să dimensioneze instalaţii de clorinare, dedurizare, osmoză inversă în funcţie de tehnologia aleasă și să implementeze proiectele bazate pe nevoile clientilor,
- să participe la întocmirea ofertei de preț pentru instalțiile tehnologice
- să participe la întocmirea documentației tehnice beneficiind de training tehnic periodic și suport tehnic și logistic permanent
- să urmărească derularea proiectelor prin activități specifice: supravegherea regimului chimic și de condiționare a apei în cazanele de abur și intreținere regim chimic în turnurile de răcire, sisteme închise și de epurare a apei, efectuarea analizei apei (pH, conductivitate, duritate, alcalinitate, cloruri, sulfaţi, etc.);

Beneficii:
-satisfacția de a fi parte a unor proiecte complexe care oferă beneficii inclusiv materiale încă din momentul implementării
-training, mentoriat si programe de dezvoltare personală
-asistență profesională și logistică pe tot parcursul activității