Reprezentant tehnic comercial / B2B in Timisoara

Candidatul ideal

Canditatul ideal:
Posedă abilități tehnice
Are carnet de conducere valid
Persoana sociabilă cu abilități de comunicare
Experiență în vânzări minim 2 ani
Disponibilitate pentru deplasări zilnice

Descrierea jobului

Se oferă:
Pachet salarial - fix + comision din vânzări;
Mașină de serviciu, tabletă și telefon;
Acces la cursuri și traininguri de formare;
Oportunitate de avansare în carieră, pe termen lung.

Responsabilități:
Vinde produsele din portofoliul companiei: produse, echipamente industriale, respectiv accesorii electrice și electronice, senzori, motoare electrice, servomotoare, automatizări și control industrial, coboți, roboți, echipamente safety etc.
Menținе, dеzvoltă relаțiа cu cliеnții actuаli și аtragе noi cliеnți/ prospectarea continuă a pieței de profil;
Asigură promovаrеа produsеlor compаniеi;
Îndeplinește obiectivеlе dе vânzări;
Ofеră suport tehnic-comеrciаl pentru cliеnții din portofoliu.