Reprezentant vanzari in Satu Mare

Candidatul ideal

Educatia:
- Studii medii sau superioare

Experienta:
- Experienta in vanzari nu este obligatorie, dar reprezinta avantaj

Competente:
- Spirit de echipa; dinamic
- Bun comunicator; abilitati de negociere

Carnet de conducere:
- Categoria B, experienta de minim 2 ani

Descrierea jobului

- Dezvoltarea vanzarilor in zonele desemnate;
- Construirea si mentinerea relatiilor profesionale din zona alocata
- Asigurarea mercantizarii produselor conform reglementarilor interne
- Colectarea si raportarea informatiilor legate de piata;
- Implementarea campaniilor promotionale sau a altor proiecte;

Aria de responsabilitate cuprinde mai multe judete si presupune, in deplasari periodice de 2-3 zile, cheltuielile de transport si cazare fiind suportate de companie.
Beneficii: salariu fix, bonusuri trimestriale, prime sarbatori, tichete masa, diurna, pachet asistenta medicala Medlife.