Reprezentant Vanzari in Drobeta Turnu Severin

Candidatul ideal

- domiciliul intr-unul din juetele Dolj, Caras-severin, Timis sau Hunedoara
- experienta in vanzari;
- abilitati de comunicare si negociere;
- persoana responsabila si motivata;
- capacitate de lucru in echipa dar si de organizare independenta a activitatii;
- posesor permis categoria B;

Descrierea jobului

- administreaza portofoliul de clienti existent intr-unul din judetele Dolj, Caras-severin, Timis, Hunedoara, in functie de domicililiul candidatului.
- consolideaza relatia cu partenerii locali;
- prospecteaza zona pentru identificarea unor potentiali colaboratori;
- negociaza si semneaza contracte de colaborare cu noi parteneri din zona de referinta;
- intocmeste rapoarte de activitate si propune solutii pentru dezvoltarea portofoliului si cresterea vanzarilor pe teritoriul tinta.

Oferta:
- salariu fix motivant;
- comision din vanzari, comisionare accelerata;
- bonuri de masa;
- Autoturism, telefon si laptop, pentru o buna desfasurare a activitatii;
- Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei;
- mediu de lucru prietenos si competitiv.