Reprezentant vanzari Bucuresti in Bucureşti

Candidatul ideal

Absolvent studii medii sau superioare;
Cunostinte de operare PC;
Persoana organizata, dinamica si experimentata in munca cu termene limita;
Foarte bune abilitati de convingere, negociere si tehnici de vanzare;
Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
Disponibilitate la program prelungit (atunci cand este cazul) si la deplasari in interes de serviciu catre potentiali clienti;
Siguranta de sine, capacitate si dorinta de invatare.

Descrierea jobului

Promovarea imaginii companiei si a produselor din portofoliu;
Indeplinirea standardelor de executie in toate locatiile din judetele alocate;
Mentine legatura cu clientii, prin intalniri, conform rutei stabilite, pentru a identifica probleme si oportunitati care apar in zona;
Realizeaza comunicarea permanenta cu clientii, pentru identificarea si evaluarea cerintelor;
Asigura stocul optim de marfa pentru clienti si dezvolta relatiile cu acestia;
Propune si implementeaza programe specifice de promovare si crestere a vanzarilor pentru clientii cheie din sectorul alocat;
Realizeaza planul de vanzari si obiectivele lunare;
Intocmeste si transmite periodic rapoarte de vanzari;
Monitorizarea concurentei;

Beneficii
Telefon si autoturism de serviciu;
Bonusuri in functie de vanzare;
Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic;
Un pachet salarial si de beneficii atractiv.

Anunţ expirat