Reprezentant Vanzari de Teren Bucuresti in Timisoara

  • Contract

Nedeterminat + proba 3 luni | direct cu angajatorul

  • Program

Luni-Vineri 9-18, cu pauza de masa 1 ora

  • Beneficii

Salarizare fixa lunara + comision din vanzari | negociere directa cu angajatorul in functie de asteptari

  • Cerinte

Experienta similara +2 ani in domeniul vanzarilor in constructii / instalatii de constructii / vanzare pe santier de constructii | Studii superioare tehnice relevante (constructii / instalatii) | Cunostinte de lb. engleza | Disponibil pentru deplasare | Permis de conducere categoria B

  • Instrumente de lucru

Masina, telefon si laptop

  • Responsabilitati

Vanzarea de instalatii de constructii direct pe santierele de lucru | Gestionarea bazei de date a clientilor actuali, precum si atragerea unor noi clienti | Mentinerea unei legaturi stranse cu clientii companiei si vizitarea lor periodica | Atingerea unui obiectiv periodic de vanzari