REPREZENTANT VANZARI ECHIPAMENTE AGRICOLE IN TL, CT, BR, GL in Brãila

Candidatul ideal

Reprezentant vanzari echipamente agricole in Tulcea, Constanta, Braila, Galati.
Cerinte :
- Persoana ambitioasa , cu intiativa , orientare catre rezultate , pozitiva , cu putere de convingere
- Abilitati de comunicare , relationare , Planificare, negociere , asimilare de informatii
- Studii medii , Cele superioare reprezinta un avantaj
- Studii in agricultura
- Experienta similara in vanzari minim 3 ani pe zona de agricultura – inputuri /echipamente
- Bun cunoscator al zonei alocate si al fermeierilor din zona respectiva
Cerinta Obligatorie : Domiciliul in zona alocata pentru vanzari .

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Mentinerea relatiei cu clientii din zona
- Promovarea produselor la clientii din zona alocata
- Negocierea si incheierea contractelor cu potentialii clienti
- Realizarea targetului de vanzari

Oferta :
- Salariu Fix + Comsion din vanzari
- Program flexibil
- Instrumente de lucru : Masina , Laptop , Telefon
- Traininguri de vanzari , tehnic, dezvoltare personala