Reprezentant vânzări echipamente electrice in Târgu Neamţ

Candidatul ideal

Ești pasionat de vânzări și ai studii în domeniul electric? Antal International are oportunitatea potrivită!

Recrutăm în numele Clientului nostru, companie cu capital românesc (care are ca obiect de activitate importul si distributia de materiale si echipamente electrice) rolul de:

Inginer vânzări: Bacău și Neamț
Cerințe:

Studii superioare în domeniul electric;
Experiență în vânzări de materiale și echipamente electrice, minim 3 ani;
Persoană pasionată de vânzări, dinamic, sociabil, perseverent;
Responsabilitate și etică profesională, implicare;
Orientat spre rezolvarea problemelor;
Permis de conducere categoria B

Responsabilități:

  • Vinde produsele din portofoliul companiei: materiale și accesorii electrice, corpuri de iluminat, motoare electrice, automatizări și control industrial etc.
  • Menținе, dеzvoltă relаțiа cu cliеnții actuаli și аtragе noi cliеnți/prospectarea continuă a pieței de profil;
  • Asigură promovаrеа produsеlor compаniеi;
  • Îndeplinește obiectivеlе dе vânzări;
  • Ofеră suport tehnic-comеrciаl pentru cliеnții din portofoliu

Descrierea jobului

Se oferă:

  • Pachet salarial motivant - fix + comision din vânzări;
  • Mașină de serviciu, telefon;
  • Acces la cursuri și traininguri de formare;
  • Oportunitate de avansare în carieră, pe termen lung