Reprezentant vanzari fluide Auto & Agro in Brãila

Candidatul ideal

- Studii superioare
- Persoana pasionata de vanzari cu excelente abilitati de comunicare si negociere
- Persoana responsabila si flexibila
- Cunostinte pachet Microsoft Office
- Permis conducere categoria B
- Disponibilitate pentru deplasari
- Experienta in domeniul vanzarilor cu specific tehnic (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

- Promovarea si comercializarea fluidelor pentru parcuri auto si agro (Adblue, antigel, lubrefianti, etc)
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu partenerii existenti, urmarirea incasarilor
- Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti
- Negocierea, incheierea si urmarirea derularii contractelor semnate cu clientii
- Acordarea de consultanta tehnica pentru aplicatiile diverse in domeniul solicitat

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv, autoturism, telefon de serviciu, tab
- Bonus la salariul net in cazul in care jobul anterior este din acelasi domeniu (lubrefianti/anvelope/piese auto)
- Oportunitatea de a lucra intr-o companie de succes intr-o atmosfera placuta