Reprezentant vanzari in agricultura in Cãlãraşi, Ialomita

Cerinte:
- Studii superioare sau medii în domeniul agriculturii (minim absolvent/ă liceu agricol);
- Experientă de lucru în domeniul agriculturii;
- Cunostinte practice a pietei precum si cunoasterea tehnologiilor moderne de cultură agricolă;
- Bune abilităti de comunicare si negociere;
- Capacitatea de a planifica, de a se automotiva si de a fi responsabil/ă;
- Permis de conducere categoria B, cunostinte operare PC(pachet Microsoft Office);
- Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;
- Domiciliu stabil in zona judetelor Calarasi, Ialomita

Responsabilitati:
- dezvoltarea si managerierea unui portofoliu de clienti atât fermieri cât si distribuitori;
- identificarea de noi clienti pentru mărirea portofoliului de clienti;
- încheierea contractelor comerciale de vânzare-cumpărare input-uri pentru agricultură;
- monitorizarea desfacerilor acestora conform procedurilor firmei de la livrare până la încasare pentru realizarea targetului propus;
- asigurarea suportului tehnic clientilor.
Salariu motivant

Despre companie

Noi dispunem de solutiile potrivite pentru orice angajator, prin varietatea bazei noastre de date si a abilitatii, in aprecierea potentialului uman, a unei echipe tinere, profesioniste si determinate sa ofere randament maxim clientilor sai.