Reprezentant Vanzari Magazin Orange Store in Oradea

Candidatul ideal

- Nivel studii - cel putin nivel liceal, studii universitare in curs ori finalizate
- Abilitati de comunicare, relationare, prezentare si negociere
- Interes pentru tehnologii noi si intelegere a specificului pietei telecom;
- Cunostinte de utilizare a PC-ului (pachet Microsoft Office)-
- spirit de initiativa;
- orientare spre performanta si dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului

- Promoveaza si vinde produsele si serviciile Orange in magazin
- Identifica nevoile clientilor, propune cele mai bune solutii, ofera consiliere si raspunde solicitarilor acestora;
- Ofera suport pentru realizarea setarilor de telefoane, solutii de conectare la serviciul de date mobile, televiziune,servicii financiare Orange Money
- Asigura gestionarea stocului de marfuri si participa lunar la inventarul marfii din gestiune;
- Verifica documentele pentru incheierea contractelor cu clientii Orange Romania, arhiveaza contractele si documentele financiar – contabile;
- Incaseaza contravaloarea produselor si serviciilor Orange vandute, inregistreaza corect operatiunile efectuate;
- Se informeaza referitor la produsele si serviciile Orange Romania, este la curent cu noile tehnologii pentru a raspunde prompt si clar nevoilor clientilor.