Reprezentant vanzari Nestle - Constanta in Constanţa

Candidatul ideal

•Experienta in vanzari - min. 1 an
•Absolvent de studii superioare
•Limba engleza – nivel mediu
•Carnet de conducere categoria “B”
•Cunostinte despre piata si industrie
•Abilitati de negociere, persuasiune si lucru in echipa
•Comunicare, entuziasm, abilitati de prezentare

Descrierea jobului

Nestl é Romania cauta un coleg pentru ozitia de REPREZENTANT VANZARI deschisa in Constanta

Descriere pozitie si responsabilitati:

•Implementarea planului lunar de vanzari in concordanta cu prioritatile companiei.
•Stabilirea unei relatii pe termen lung cu clientii si crearea unei imagini bune pentru Nestlé.
•Dezvoltarea de noi oportunitati de vanzare in cadrul zonei/canalul alocat - Traditional Trade si Modern Trade (IKA).
•Aranjarea produselor la raft conform solutiilor recomandate pentru fiecare tip de magazin.
•Implementarea materialelor pentru activarea rutei de cumparare a produselor, in magazinele alocate (implementare P2P).
•Plasarea unui numar cat mai mare de materiale de comunicare/vizibilitate la raft, in magazinele alocate (maximizare POPM).
•Verificarea stocului.
Inainte de trimiterea candidaturii dvs., va rugam sa cititi cu atentie nota de informare cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal, disponibila la adresa http://bit.ly/2lujtgI .
Transmiterea candidaturii dvs. reprezinta confirmarea ca ati citit aceasta nota de informare.