Reprezentant vanzari pe teren in Timisoara

Tu, eşti candidatul ideal dacă:

- Îţi place munca de teren!
- Ai o bună capacitate de comunicare şi putere de convingere!
- Eşti motivat de câştigurile suplimentare!
- Îţi doreşti o carieră promiţătoare într-o companie multinaţională de succes!
- Eşti organizat, ambiţios, perseverent şi de încredere!
- Vrei să înveţi lucruri noi într-o maniera accesibilă!

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

- Promovezi serviciile de televiziune, internet şi telefonie la domiciliul potenţialilor clienţi;
- Identifici şi atragi noi clienţi prin vânzarea de servicii UPC la domiciliul acestora;
- Identifici noi oportunităţi de vânzare;
- Realizezi în mod eficient programul zilnic de vânzări;
- Raportezi corect, complet şi la timp activităţile desfăşurate în teren;
- Culegi şi raportezi informaţiile despre activitatea competiţiei.

Beneficii:

- Posibilitatea de a câştiga comisioane atractive din vânzări!
- Un venit compus din salariu fix plus comisioane în funcţie de valoarea şi volumul vânzărilor!
- Training şi programe de dezvoltare continuă!
- Construire plan de carieră, şanse reale de promovare!
- Posibilitatea de a lucra într-o companie multinaţională stabilă!
- Program flexibil!

  Te rugam trimite CV-ul tau online si te vom contacta telefonic sau pe e-mail!

Despre companie

UPC România, una dintre cele mai mari companii de telecomunicaţii de pe piaţa locală, este lider în domeniul inovaţiei în tehnologie. Compania oferă servicii de televiziune (digitală, prin satelit şi analogică), Internet în bandă largă şi telefonie în aproximativ 200 de oraşe. Serviciile digitale oferite de UPC România îi conectează pe cei 1.160.300 de clienţi la universul digital şi le oferă experienţe uimitoare. Premierele UPC pe piaţa din România includ lansarea televiziunii digitale, a tehnologiilor HD, DVR, 3D, dar şi a internetului de mare viteza, Fiber Power 200 Mbps. UPC România este afiliată la Liberty Global, Inc. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să vizitaţi www.upc.ro. Liberty Global, Inc. este liderul industriei mondiale de comunicaţii prin cablu, cu operaţiuni în 14 ţări. Îi conectăm pe oameni cu lumea digitală şi le oferim posibilitatea de a descoperi şi experimenta posibilităţi nelimitate. Serviciile noastre de televiziune, Internet în bandă largă şi telefonie sunt furnizate prin intermediul unor reţele de generaţie următoare şi prin platforme inovatoare de tehnologie care conectează 24,5 de milioane de clienţi. La 30 septembrie 2013, aceştia aveau 47,8 de milioane de abonamente.