Reprezentant vanzari produse stomatologice zona de N-E in Botoşani

Candidatul ideal

  • experienta minima: 2 ani in vanzari directe;
  • experienta anterioara pe un post similar, reprezinta avantaj;
  • experienta anterioara in marketing, reprezinta avantaj;
  • atitudine pozitiva si simtul umorului dezvoltat;
  • disponibilitate pentru deplasari in zona alocata;
  • bune abilitati de comunicare, interactiune si negociere.

Descrierea jobului

Pentru unul dintre partenerii nostri, o clinica de implantologie ce beneficiaza de cele mai moderne echipamente existente in Romania, cu o echipa de medici ultra-specializati, ce ofera o gama completa de servicii stomatologice, recrutam Reprezentant Vanzari produse stomatologice zona de N-E.

Arie de acoperire: Neamt, Botosani, Suceava, Mures, Bistrita Nasaud, Maramures, Harghita.

Responsabilitati:

  • asigura vanzarea directa a marfurilor ce fac obiectul ofertei comerciale a organizatiei: produse chirurghie dentara, aparate dezinfectare, produse protectie;
  • identifica solutii optime pentru fiecare client si personalizeaza ofertele;
  • raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
  • identifica si contacteaza potentialii clienti in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
  • acorda asistenta din punct de vedere tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
  • negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si a acordurilor comerciale;
  • dezvolta portofoliul de clienti.

  • Beneficii:
  • masina de serviciu;
  • bonusare lunara in functie de implicare si targhet atins.