REPREZENTANT VANZARI TT - ZONA DAMBOVITA in Gãeşti

Candidatul ideal

- Experienta pe canalul TT;
- Cunosterea zonei si clientilor TT din judetul Dambovita;
- Permis conducere categ. B;
- Profil antreprenorial, cu dorinta de a se implica si de a livra rezultate intr-o companie dinamica;
- Energic si motivat de rezultate;
- In cautare de oportunitati de cariera si dezvoltare personala, rezultatele exceptionale sunt recompensate pe masura.

Descrierea jobului

- Realizezi planul de vanzari bugetat conform targetului lunar;
- Responsabil de vanzarea produselor companiei prin utilizarea tehnicilor de vanzare insusite intern sau extern;
- Prezinti clientilor de pe zona promotiile si campaniile stabilite;
- Menti continuu relatia cu clientii si le oferi asistenta si solutii de rezolvare optima a situatiilor dificile;
- Maresti portofoliul de clienti;
- Intocmesti rapoarte de vanzari in vederea optimizarii procesului si a strategiei de vanzari;
- Faci incasari si identifici solutii optime in cazul intarzierilor de plata;
- Raportezi eventualelor modificari in zona de vanzare (vizibilitate, prezenta, numar de plasari);
- Oferi informatii clientilor (consiliere).

Oferta noastra:
- Pachet salarial motivant + bonus acordat in functie de performanta;
- Tichete de masa;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si o companie de renume;
- Posibilitatea de promovare.